A magyar akt-kiállítás albuma. Összeáll.: Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., [1926], "A Művészet" kiadása (Athenaeum-ny.), 163+(1) p. A 11-156 oldalak között hártyapapírral védett, egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban, sérült karton tékában.