Bodrogkeresztúri asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kis... https://www.darabanth.com/hu/459-Gyorsarveres/459.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Bodrogkereszturi-asztali-lampa-Kezzel-festett-jelzett-aranyozas-kisse-kopott-buraval-33-cm~II3078712
3078712
11726
459
4600
Leírás: Bodrogkeresztúri asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott, búrával 33 cm
: karap_norbert