Pokoly József: A protestantizmus hatása a magyar állami életre. + Magyar protestáns egyháztörténeti adattár. Szerk.: - - . VIII. évfolyam. [Egy kötetben]. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság (Hornyánszky-ny.), XVI+544 p.; 173+(5) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.