Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+39 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal (a 71/72. oldal előtti tábla, 71/72,73/74), térkép-melléklet nélkül.