Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel III. köt. 1526-1689. Bp., 1903, Szent István Társulat, IX+480;X+567 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, festett, mintás lapélekkel, kopott, foltos borítóval, néhány lap felső sarkán folttal.