Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - -. A magyar szöveget átnézte Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Kir. M. Termsézettudományi Társulat támogatásával. Bp.,[1902], Athenaeum, XXV+1+241 p. + LXVII (kromolitográfiák) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap javított (211/212.), de ezt leszámítva belül jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg