Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. (Bp. 1907), Hornyánszky-ny., 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, koszos borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.