P. Fülöp Cyrill: Királyi hercegnő a kolostorban. Bp., 1911, Stephaneum Nyomda Rt., 227+(1) p.+ 11 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal. Az előzéklapon Meixner Emil (1892-1976) földbirtokos, gazdálkodó, országgyűlési képviselő névbejegyzésével.