Claire Kenneth: Holdfény Hawaiiban. A szerző által aláírt! New York, 1962, The New American Library of World Literature, Inc. Első, emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kis folttal. Számozott (2741.), a szerző, Claire Kenneth (Kölcsey Kende Klára) (190-2000) aláírásával ellátott példány.