Buday Sándorné: Gruy báró milliója. Bp., 1901, Európa. "M.K. 16. Honv.... https://www.darabanth.com/hu/459-Gyorsarveres/459.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000015/Buday-Sandorne-Gruy-baro-millioja-Bp-1901-Europa-MK-16-Honv-Cyal-Dandar-K-Csoport-~II3077110
3077110
20927
459
Leírás: Buday Sándorné: Gruy báró milliója. Bp., 1901, Európa. "M.K. 16. Honv. Cyal. Dandár K. Csoport, Katona-Otthon tulajdona" címkével. Egészvászon kötés, kopottas állapotban
: karap_norbert