14514.
Lezárult 459. Gyorsárverés
Fotó
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
cca 1890-1940 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, épületek, utcarészletek, lányok népviseletben stb., össz. kb. 55 db, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású, részben sérült