Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., [1930], Franklin-Társulat. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával.