20083.
Lezárult 458. Gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 600 Ft
7,05 EUR, 8,13 USD
Bocaccio, Giovanni: Hundert Erzählungen des Decameron. I.-III kötet (teljes). Prága, é.n., Alois Hynek. Teljes és gazdagon illusztrált kiadás. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, mindhárom kötet belső kötéstábláján ex libris Dr. Fehér Vilmos János, I. kötet szennylapja kijár, II. kötet néhány lapja széle foltos, III. kötet 2 lapja kijár