cca 1890, Zsolnay petróleumlámpa 3 darabos rész tétel, szerelék nélkül... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/cca-1890-Zsolnay-petroleumlampa-3-darabos-resz-tetel-szerelek-nelkul-keleties-aranykonturozott~II3055839
3055839
11796
457
50000
Leírás: cca 1890, Zsolnay petróleumlámpa 3 darabos rész tétel, szerelék nélkül, keleties aranykontúrozott virágmintákkal díszítve, lámpatest m: 19 cm, d: 17 cm, korong részek d: 13,5 cm. Jelzett, kopással, lámpatest alján pattanásokkal.
: nagy_andras