Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza. Képekkel, térképekkel, au... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500017/Jokai-Mor-Grof-Benyovszky-Moricz-eletrajza-Kepekkel-terkepekkel-autographokkal-Eletrajz~II3060121
3060121
19024
457
4800
Books: Travelling, Local History
Leírás: Jókai Mór: Gróf Benyovszky Móricz életrajza. Képekkel, térképekkel, autographokkal. Életrajz. I-II. kötet. Írta: - -. Bp., 1888-1891, Ráth Mór, 4+413+3 p.+5 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (kihatjható kézirat hasonmások) t.; 4+310+LIX p.+ 6 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az I. és II. kötetből néhány lap: 3 - 3 lap kijár.
: karap_norbert