Andrássy Gyula: Az 1867-iki kiegyezésről. Bp., 1896. Franklin, 8+446+2... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500020/Andrassy-Gyula-Az-1867-iki-kiegyezesrol-Bp-1896-Franklin-8plus446plus2-p-Elso-kiadas-Korabeli~II3060759
3060759
19304
457
Books: History
Leírás: Andrássy Gyula: Az 1867-iki kiegyezésről. Bp., 1896. Franklin, 8+446+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval.
: karap_norbert