https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1500026/Walther-Johannes-A-fold-es-az-elet-tortenete-Ford-es-ujabb-kepekkel-kiegeszitette-Dr-Gorka~II3052633
3052633
20110
457
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
Walther Johannes: A föld és az élet története. Ford. és újabb képekkel kiegészÃtette: Dr. Gorka Sándor. Bp., 1911., Kir. Magyar Természettudományi Társulat,("Pátria"-ny.) ElsÅ‘ kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borÃtóval, benne újságcikkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m