https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1500026/Gerloczy-Zsigmond-A-fertozo-betegsegekrol-es-az-azok-ellen-valo-vedekezesrol-Az-Egeszseg~II3057331
3057331
20137
457
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Gerlóczy Zsigmond: A fertőző betegségekről és az azok ellen való védekezésről. Az Egészség Könyvtára VIII. köt. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 123+(7) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla levált, helyenként kissé foltos.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m