Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdi... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1500028/Szilasy-Janos-Philosophiai-tanulmanyai-Pest-1856-Eggenberger-Ferdinand-Emich-Gusztav-ny-1~II3054301
3054301
20201
457
Books: Social sciences
Leírás: Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, sérült gerincű félvászon kötésben
: karap_norbert