[Bunyan, John (1628-1688)] Bunyan János: Szent háború. Írta: - - . For... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500037/Bunyan-John-1628-1688-Bunyan-Janos-Szent-haboru-Irta--Ford-Dr-Czako-Jeno-I-II~II3057314
3057314
21018
457
Leírás: [Bunyan, John (1628-1688)] Bunyan János: Szent háború. Írta: - - . Ford.: Dr. Czakó Jenő. I-II. köt. (Gépelt fordítói kézirat). H.n., é.n., k.n., 299 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Czirbusz Endre).
: tg