Vén Zoltán: Kisgaléria. (15 db jelzett rézkarc, mappában). Bp., é.n., ... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500005/Ven-Zoltan-Kisgaleria-15-db-jelzett-rezkarc-mappaban-Bp-en-KBK-Grafikagyujto-es~II3059769
3059769
11265
457
Ex libris - small-graphics
Leírás: Vén Zoltán: Kisgaléria. (15 db jelzett rézkarc, mappában). Bp., é.n., "KBK" Grafikagyűjtő és Művelődési Egyesület, 15 t. Kiadói papírmappában, jó állapotban, 21x14,5 cm. Számozott (004./150) példány.
: nagy_andras