Tétel

Katalógusszám:

17187.
Lezárult 456. Gyorsárverés
Reklám

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

cca 1920-1940 Cipő-minta gyűjtemény, nagyrészt német mintákkal (E. Robert Knöfel rajzai), és kisebb részben magyar nyelvűekkel, kb. 75 lap, haránt alakú félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel (főleg a hátoldalakon.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17