Alphonse Mucha: Tavasz. Színes nyomat, papír, dekoratív, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/hu/456-Gyorsarveres/456.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500014/Alphonse-Mucha-Tavasz-Szines-nyomat-papir-dekorativ-uvegezett-keretben-13x33-keret-25x45-cm~II3041135
3041135
13669
456
Flea Market
Leírás: Alphonse Mucha: Tavasz. Színes nyomat, papír, dekoratív, üvegezett keretben 13x33 keret: 25x45 cm)
: nagy_andras