Tétel

Kikiáltási ár:

6 500 Ft

Leírás:

Horváth József (szerk.): Trianoni Magyarország mezőgazdasága (Magyar mezőgazdaság) 1.-2. kötet . Bp.,(1940), Uj Barázda. Címlapot Gebhardt Tibor (Gönczi-Gebhardt Tibor) tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. 1. kötet gerince sérült, kötése kissé laza, néhány lapja kissé szamárfüles. 2. kötet gerince kissé sérült, kissé kopott borítóval. Mindkét kötet kötéstábla belsejében beragasztott "M. Kir. Kereskedelmi Hivatal ajándéka" feliratú címkével.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras