Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,[1943.],Da... https://www.darabanth.com/hu/456-Gyorsarveres/456.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000017/Bevilaqua-Borsody-Bela-Magyar-tortenelem-anekdotakban-Bp-1943-Dante-351-p-Kiadoi~II3050623
3050623
19325
456
2200
Books: History
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,96 EUR , 6,88 USD
Leírás: Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,[1943.],Dante, 351 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: tg