Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 51
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2974187
19982
456
Books: Social sciences
Thomas Gordon: P.E.T. A gyereknevelés aranykönyve. hn., 2017., Gordon. Kiadói papírkötés. 2989815
19983
456
Books: Social sciences
Feldmár András: Feldmár mesél. Egy terapeuta történetei. Bp., 2007, Jaffa. Kiadói papírkötés. 3050204
19984
456
Books: Social sciences
Green Béla: Amerikai nyelvmester. (Green's American Language Master). New York, 1965, Kerekes Bros., Inc., 287 p. Hatodik, javított és bővített kiadás. (Emigráns kiadás). Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft