Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 33

Wilhelm, Gottlieb Tobias. Unterhaltungen über den Menschen. [Von seinem Körper und dessen Theilen und ihren Functionen ins besondere.] II. Theil Agb., J.A. Schloßers Buch und Kunsthandlung, 1834. 1t. rézmetszetű díszcímlap 8 sztl lev. 488 p LIX. színezett rézmetszetű tábla. Korabeli félbőr kötésben, kötéstábla elvált a könyvtesttől.
20132.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

20133.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Rosenberg, Alfred. : Schriften aus den Jahren 1917 - 1921; 1921-27.: München, 1942-43 Hoheneichen-Verl.,Kiadói, kissé kopott vászonkötésben
20134.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

La Fontaine, Jean de la: Contes et nouvelles en vers. Tome 1?2. [1?2. kötet. egybekötve]. Londres 1743.  1 t. (rézmetszetű címkép) 6 sztl lev + XII+ 212 + 8 sztl. lev + 247 p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
20135.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Gotthold Ephraim Lessings: Nathan der Weise. Ein dramatisches Gedicht. hn., 1779, nyn., 255 p. Német nyelven. Utánnyomás az első kiadásról, az első kiadás évéből. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.  Gotthold Ephraim Lessing (1729-1781) német drámaíró, kritikus, esztéta, dramaturg, a felvilágosodás egyik kiemelkedő alakjának utolsó, jelentős műve.
20136.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20137.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gautruche, P[ierre]: Historia poetica ad faciliorem poetarum et veterum auctorum intelligentiam - - soc Jesu gallice conscripta. Post septimam editionem. In gratiam Poetices Candidatorum. Tyrnavie, Nagyszombat, 1742, Typ Academici. Klobusiczky Antal (zettényi gróf),.zempléni főispán autográf névbejegyzésével. Korabeli sérült gerincű papírkötésben 170 p. + 14 sztl. lev.
20138.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kína, XIX. sz., Antik kínai fűzött könyv rizspapíron
20140.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20141.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

De Kock, Ch. Paul: La Demoiselle Du Cinquieme. 1.-3. kötet. Brüsszel és Lipcse, 1856, Aug. Schée et Comp. Francia nyelven. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 1. kötet néhány kevésalapja széle foltos.
20142.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20143.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft