https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 172

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1930. "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" bronz plakett (58x93mm) T:XF több ph.
1
31655.

~1930. "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" bronz plakett (58x93mm) T:XF több ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1931. Ezüstözött bronz labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "1930-31. évi bajnokságért" gravírozással, "Huguenin" és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU kis ph, karc
1
31656.

1931. Ezüstözött bronz labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "1930-31. évi bajnokságért" gravírozással, "Huguenin" és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU kis ph, karc

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina
1
31657.

1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" bronz tenisz emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: FÁ (?) (58mm) T: XF,VF patina, karc, kis ü., a hátoldalán letört rögzítőpánt nyomok
1
31658.

~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" bronz tenisz emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: FÁ (?) (58mm) T: XF,VF patina, karc, kis ü., a hátoldalán letört rögzítőpánt nyomok

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU
1
31659.

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31660.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934. "Spárta Atlétikai Klub 1909-1934 / 25 éves fennállásának emlékére" bronz sport emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:XF patina
1
31661.

1934. "Spárta Atlétikai Klub 1909-1934 / 25 éves fennállásának emlékére" bronz sport emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
1
31662.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" bronz díjérem, hátoldalán "1935" gravírozással (41mm) T:XF
1
31663.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" bronz díjérem, hátoldalán "1935" gravírozással (41mm) T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
1
31664.

1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés
1
31665.

1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937-1949. 4xklf "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" bronz labdarúgó díjérem T:AU,XF patina
1
31666.

1937-1949. 4xklf "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" bronz labdarúgó díjérem T:AU,XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz