Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 172
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3021861
31655
455
8500
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930. "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" bronz plakett (58x93mm) T:XF több ph. 3018986
31656
455
Numizmatika
1931. Ezüstözött bronz labdarúgó díjérem füllel, hátoldalán "1930-31. évi bajnokságért" gravírozással, "Huguenin" és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU kis ph, karc 2973759
31657
455
Numizmatika
1932. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912 / I. dij 1934. I. 21." bronz díjplakett (74x48mm) T:AU patina 2952217
31658
455
Numizmatika
~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" bronz tenisz emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: FÁ (?) (58mm) T: XF,VF patina, karc, kis ü., a hátoldalán letört rögzítőpánt nyomok 2988871
31659
455
40000
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU 2816767
31660
455
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 3038845
31661
455
Numizmatika
1934. "Spárta Atlétikai Klub 1909-1934 / 25 éves fennállásának emlékére" bronz sport emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:XF patina 2996726
31662
455
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU 3038935
31663
455
Numizmatika
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" bronz díjérem, hátoldalán "1935" gravírozással (41mm) T:XF 2996731
31664
455
Numizmatika
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU 2968712
31665
455
Numizmatika
1935. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött bronz díjérem "1935. III. 13." gravírozással (33x25mm) T:XF,VF patina, kopott ezüstözés 3031860
31666
455
Numizmatika
1937-1949. 4xklf "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" bronz labdarúgó díjérem T:AU,XF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft