https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 172

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:AU
1
31630.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1945. "Minden nemes tett dicsőség a hazának / Közalkalmazottak Sportegyesülete 1945" bronz emlékérem (41mm) T:AU kis patina
1
31631.

Reményi József (1887-1977) 1945. "Minden nemes tett dicsőség a hazának / Közalkalmazottak Sportegyesülete 1945" bronz emlékérem (41mm) T:AU kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF
1
31633.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1929. "Magyar Sí Klub" bronz díjplakett "DELMÁR CSAPATVERSENY 1939.III.12. I. DIJ" gravírozással, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (57x70mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szalmássy István (-) 1933 "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "B. Almádi 1933" gravírozással (39mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31634.

Szalmássy István (-) 1933 "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "B. Almádi 1933" gravírozással (39mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
1
31635.

Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Törzsök Károly (1906-1964) 1946. "Petőfi Érem / A sportoló nemzetét szolgálja" bronz díjplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József választmányi tagnak a PKASE (Pénzügyi Közalkalmazottak SE) újjáépítéséért" gravírozással (újjáépítéséért szóban hiba), eredeti tokban (40x40mm) T:UNC patina
1
31636.

Törzsök Károly (1906-1964) 1946. "Petőfi Érem / A sportoló nemzetét szolgálja" bronz díjplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József választmányi tagnak a PKASE (Pénzügyi Közalkalmazottak SE) újjáépítéséért" gravírozással (újjáépítéséért szóban hiba), eredeti tokban (40x40mm) T:UNC patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
1
31637.

~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc
1
31638.

~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF
1
31639.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909. "Ózdi Vasas Testgyakorló Kör 1909 - II. díj" fém díjérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34mm) T:XF
1
31640.

1909. "Ózdi Vasas Testgyakorló Kör 1909 - II. díj" fém díjérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 k. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF
1
31641.

1910 k. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
1
31642.

~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz