WMF szecessziós kávészervírozó szett, ezüstözött alpakka, kopással, je... https://www.darabanth.com/hu/455-Gyorsarveres/455.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/WMF-szecesszios-kaveszervirozo-szett-ezustozott-alpakka-kopassal-jelzett-24-5-x-15-5-cm~II3034490
3034490
12749
455
4400
Antique
Kikiáltási ár:
4 400 Ft 11,92 EUR , 13,75 USD
Leírás: WMF szecessziós kávészervírozó szett, ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 24,5 x 15,5 cm
: karap_norbert