Militária

Tételek száma: 202

Katonai fém rohamsisak komplett párnázattal, jó állapotban cca 1940
15584.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15585.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15586.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15588.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Amerikai hadsereg hátizsákja, sorszámozott, jelzett 60 mm-es lövedékek, alkatrészek szállításához, sivatagi mintázattal
15589.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

TAD Tactical Assault Design. katonai hátizsák, 40 L újszerű állapotban
15590.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1930-1940 Szegedi levente zenész hagyaték tétel, össz. 8 db: fotók (4 db), nyomtatott kották (2 db, az egyik dedikált), hangjegyfüzetek kézzel írt kottákkal (2 db). Változó állapotban.
15591.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül" (zur Erinnerung an meine Dienstzeit), magyar katona emléklapja, kivágott katona portré fotóval, lap alján nevesített és az gyalogezred nevével. Lap széle kissé sérült. 49×36 cm
15592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
28

cca 1880 S.M.S. Miramar a szárazdokkban, Polában. Kabinetfoto Mioni műterméből / S.M.S. Miramar, viewed from the bow, is in dry dock.Cabinet photograph by L. Mioni, Pola,
15593.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft