Militária

Tételek száma: 202

Otto A. Ganser Wien antik tüzérségi döntésfokmérő. 13x14 cm
15548.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
15

Katonai kulacs, m: 14,5 cm
15549.

Katonai kulacs, m: 14,5 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900 színes gyalogos katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 színes katonai szanitéc (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1895-1900 A Magyar Királyi Honvédség, színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 színes vadász, lövész, utász, trén katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 színes haditengerész, gyarmati katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 21x27 cm
15554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 színes gyalogos katonai (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 színes tüzérség (közte Ausztria-Magyarország) témájú illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, Richard Knötel (1857-1914) után, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x27 cm
15556.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1893 magyar katonaság, huszárok és gyalogság, 2 db színes illusztráció az Athenaeum kézi lexikonából. Nyomat, papír, modern paszpartuban, 15x22 cm
15557.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 K.u.k. katonák csoportképe, kartonra kasírozott fotó, kissé sérült karton, 15×23 cm
15558.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

I. Világháborús propaganda nyomat, II. Vilmos és Ferenc József mellképével, mindketten számos kitüntetéssel dekorált, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 40,5x50 cm
15559.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft