Képkeretek Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3035992
14054
455
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, kissé sérült. Belső méret: 28×16,2 cm 3035989
14055
455
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, kissé sérült. Belső méret: 24,3×17,7 cm 3036012
14056
455
Frames
Üvegezett, réz borítású ovális fa képkeret, kissé kopott. Belső méret: 26,3×22,5 cm 3036133
14057
455
Frames
Üvegezett, dekoratív fakeret. Belső méret: 32x23,9 cm 3002577
14058
455
3200
Frames
4 db klf méretű képkeret, 47x37 cm alatt 2826102
14059
455
Frames
Dekoratív fa képkeret gipszrátéttel, apró sérüléssel, belső méret: 30,4x40 cm 2765622
14060
455
Frames
Nyomatok mahagóni keretben 45x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft