Fegyverek, kések Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3002963
15374
455
Weapons, knives
2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm 2822775
15375
455
220000
Weapons, knives
Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
3040042
15376
455
Weapons, knives
AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm 3040041
15377
455
Weapons, knives
Díszkard, acél pengével, faragott fa hüvellyel, kosszarv végű fa markolattal. A pengén AGS jelzéssel. A hüvely végén lévő darab lejár. h: 53 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft