Dr. Hanuy Ferenc: A keresztség kiszolgáltatása az egyházjog és a magyar közjog szempontjából. (A gyermekek vallásáról szóló magyar törvények teljes magyarázatával). Pécs, 1903, Taizs József-ny., 67+(1) p. Első kiadás. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, a címlapon Zoltai Gyula evangélikus lelkész tulajdonosi névbejegyzésével és bélyegzőjével.