19018.
Lezárult 455. Gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
9 000 Ft
24,39 EUR, 28,13 USD
Greguss Gyula: - - összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XI. (jutalom-)kötete. Bp., 1876, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), 1 t. (szerző fényképe, Klösz Gy. felvétele)+ XXX+(2)+376 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal.