Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

25

Leírás:

St. Hilaire Jozéfa: A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesített Képes pesti szakácskönyv. Saját sokszori kísérletek után érthetőn és pontosan leírta és kiadta: - -. Huszonkilencedik, a legújabb szakácsvényekkel, a felszeldelés mesterségével, valamint a modern asztal terítésével bővített kiadás. Gondosan átdolgozta és bővítette Wiesner Emil konyhafőnök, az Orsz. Nőképző-egyesület főzőiskolájának tanára. Számos szöveg közé nyomtatott ábrával. Bp., 1909, Athenaeum, XIX+484 p. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg