Tétel

Kikiáltási ár:

3 800 Ft

Leírás:

Prato, Katharina: Die Süddeutsche Küche mit Berücksichtigung des Thees und einem Anhange über das Servieren für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen. Zusammengestellt: - -. Graz, 1896, Verlags-Buchhandlung "Styria", 1 t.+VIII+759+1 p. + 3 (két kétoldalas táblával, képtáblák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg