Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1904., Ifj... https://www.darabanth.com/hu/455-Gyorsarveres/455.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~2000020/Hegyesi-Jozsef-A-legujabb-hazi-czukraszat-kezikonyve-Bp-1904-Ifjabb-Nagel-Otto-207plus8~II3036795
3036795
18936
455
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1904., Ifjabb Nagel Ottó, 207+8 (korabeli reklámok) p. Ötödik javitott és bővitett kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, benne 1 gépelt receptlappal.
: hsz