Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk alapján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1926, "Hellas"-ny., 208 p.+ 2 (kihajtható) t. Második, kiegészített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, erősen sérült gerinccel, kopottas borítóval, sérült, kijáró elülső szennylappal, Valkó Sándor építész névbejegyzéseivel.