cca 1960-1970 Régi fotóalbum benne családi és uti- és kirándulásfotókkal, kb. 170-180 fotó, benne Balatonnal, Tihannyal, Hősök terével, Lillafüreddel, korabeli járművek fotóival. Félvászon fotómappában, kopott borítóval, a borítón kis sérüléssel.