33272.
Lezárult 453. Gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
50 000 Ft
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával, eredeti tokban, adományozói okirattal, viselÅ‘i igazolvánnyal, meghÃvóval, újságcikkel T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case with a donation document, bearer card, invitation and newspaper article C:UNC NMK 741.