Tétel

Katalógusszám:

15457.
Lezárult 453. Gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD

Leírás:

1927 Budapest Székesfőváros térképe utcajegyzékekkel. 1. Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Térképészet, 3. kiadás, kissé foltos, szakadt, hajtott, 83x94xcm.; 2. Budapest belterülete, 1:15.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtott, 37x41 cm.; 3. Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészet, 66+1 p. Kiadói papírkötés. Nem az eredeti utcanévjegyzék, hanem egy későbbi 1941-es kiadás. Kiadói kopott, kissé sérült kiadói mappában.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert