Nyomtatványok

Tételek száma: 325

1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
15924.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1890-1900 Polyglott Kuntze's Kosmos, 2 db útiszótár: Spanisch (spanyol), Holländisch (holland). Berlin, Polyglott Kuntze's ,,Kosmos" Sprachwissenschaftlicher Verlag, 84 p., 66 p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kis sérülésekkel.
15925.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890 Le Garde-Meuble, Frank Giles & Co. London angol vállalat 1889-es párizsi világkiállításon kiállított bútorait ábrázoló, utólagosan színezett nyomat, a lap szélei sérültek, Leop. Krammer (Krammer Lipót, Budapest) bélyegzőjével, 36,5x27,5 cm
15926.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1890 Le Garde-Meuble, elegáns neobarokk enteriőrt, bútorokat ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, kis foltokkal, Leop. Krammer (Krammer Lipót, Budapest) bélyegzőjével, 27,5x35,5 cm
15927.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1890 Le Garde-Meuble, elegáns neobarokk enteriőrt, bútorokat ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, Krammer Lipót (Budapest) bélyegzőjével, 27,5x35,5 cm
15928.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1890 Fliegende Blätter XCIV. N. 2371-2398. München, é.n., Braun & Schneider, 232 p. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. Félvászon kötésben, kissé laza kötéssel.
15929.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15930.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1894 Fliegende Blätter CI. N. 2553-2578. München, é.n., Braun & Schneider, 232 p. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. Félvászon kötésben, a gerinc utólagosan vászonnal megerősítve, kissé laza kötéssel.
15931.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15932.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1896 Az új Országház, litográfia, Czettel és Deutsch kiadás, szép állapotban, 13×17 cm
15933.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. I.-II. Évfolyam . Bp., 1896-97 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,
15934.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1897 A "Budapest" nagy képes naptára az 1897. évre. Szerk:: Gracza György. XVIII. évf. Bp., 1897, "Budapest",(Wodianer F. és Fiai), 15 sztl. lev.+XLVIII+96+A-Z+AA-CC+18 p. Korabeli reklámanyaggal illusztrált. Papírkötés, az elülső borítót az átkötéskor felhasználták, restaurált, részben foltos lapokkal.
15935.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft