Nyomtatványok Tételek száma: 325
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3022687
15912
453
Printed Materials
1866 A Kolozsvár (Erdély) Redoutte-termében tartandó nagy hangverseny műsorismertető plakátja hirdetménybélyeggel, sarokjavítással, 39×30 cm 2828997
15913
453
Printed Materials
cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm 2932068
15914
453
Printed Materials
1863-1948 Régi humoros újságok: 1868 Ludas Matyi 2 db száma.; 1873 Üstökös c lap 2 száma, Szabad száj, modern Ludas Matyik, stb 3015413
15915
453
Printed Materials
1874 A Vasárnapi Újság teljes évfolyama bekötve félvászon kötésben. A címlap sérült, előzéklapon firka, egyébként jó állapotban 3020183
15916
453
Printed Materials
cca 1880 Uebungen im Blumen-Zeichnen. Druck u. Verlag v. A. Joh. Schönberg, Wien. 7 db litografált képpel (hiányos). Kiadói papírkötés, sérült, foltos, a borító sarkán kisebb hiánnyal. 3022572
15917
453
Printed Materials
1884 Bp., A Magyar Nyelvet Terjesztő Egyesület alapszabályai, 17p 2857970
15918
453
Printed Materials
1885 Időjárási naptár Magyarország számára. Facsimile kiadás 8 p 3017047
15919
453
Printed Materials
1887 Bp., A Deák-szobor leleplezési ünnepélyének sorrendje és meghívó 2854857
15920
453
Printed Materials
1889 Uj "bélyeg- és illeték" tarifa. (Díjjegyzék.) Összeáll. és kiadta Dobos János. Székesfehérvár, "Vörösmarty", szakadt, foltos, széteső állapotban, 55 p. 2836387
15921
453
Printed Materials
cca 1989-1991 "Ez NEM önkormányzat! HelyHATALMI választás", a Magyar Október Párt röplapja a rendszerváltás idejéből, 10x7 cm 3021019
15922
453
Printed Materials
1889-1951 Erdélyi egyházi újságok gyűjteménye, össz. 19 db: 1889 Protestáns Közlöny XIX. évf. 41. és 42. sz.; 1898-1905 Erdélyi Protestáns Lap I. évf. 8., 9., 10., 30. sz. és VIII. évf. 20., 27., 28., 42. sz.; 1921-1951 Református Szemle XIV. évf. 18., 19-20., 21., 22-23., 24. sz., illetve XXXXVI. évf. 4., 5., 7., 11-12. számai. Változó állapotban. 3022473
15923
453
Printed Materials
cca 1890 Berliner Verkehrsbuch, térképmelléklet nélkül, 72p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft