Nyomtatványok

Tételek száma: 325

1866 A Kolozsvár (Erdély) Redoutte-termében tartandó nagy hangverseny műsorismertető plakátja hirdetménybélyeggel, sarokjavítással, 39×30 cm
15912.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm
15913.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1863-1948 Régi humoros újságok: 1868 Ludas Matyi 2 db száma.; 1873 Üstökös c lap 2 száma, Szabad száj, modern Ludas Matyik, stb
15914.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1874 A Vasárnapi Újság teljes évfolyama bekötve félvászon kötésben. A címlap sérült, előzéklapon firka, egyébként jó állapotban
15915.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1880 Uebungen im Blumen-Zeichnen. Druck u. Verlag v. A. Joh. Schönberg, Wien. 7 db litografált képpel (hiányos). Kiadói papírkötés, sérült, foltos, a borító sarkán kisebb hiánnyal.
15916.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1884 Bp., A Magyar Nyelvet Terjesztő Egyesület alapszabályai, 17p
15917.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1885 Időjárási naptár Magyarország számára. Facsimile kiadás 8 p
15918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1887 Bp., A Deák-szobor leleplezési ünnepélyének sorrendje és meghívó
15919.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1889 Uj "bélyeg- és illeték" tarifa. (Díjjegyzék.) Összeáll. és kiadta Dobos János. Székesfehérvár, "Vörösmarty", szakadt, foltos, széteső állapotban, 55 p.
15920.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1989-1991 "Ez NEM önkormányzat! HelyHATALMI választás", a Magyar Október Párt röplapja a rendszerváltás idejéből, 10x7 cm
15921.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1889-1951 Erdélyi egyházi újságok gyűjteménye, össz. 19 db: 1889 Protestáns Közlöny XIX. évf. 41. és 42. sz.; 1898-1905 Erdélyi Protestáns Lap I. évf. 8., 9., 10., 30. sz. és VIII. évf. 20., 27., 28., 42. sz.; 1921-1951 Református Szemle XIV. évf. 18., 19-20., 21., 22-23., 24. sz., illetve XXXXVI. évf. 4., 5., 7., 11-12. számai. Változó állapotban.
15922.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1890 Berliner Verkehrsbuch, térképmelléklet nélkül, 72p
15923.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft