1948 Térképészeti Közlöny VII. köt. 1-2. sz., 1943-1948. Szerk. és kia... https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1500013/1948-Terkepeszeti-Kozlony-VII-kot-1-2-sz-1943-1948-Szerk-es-kiadja-a-Toth-Agoston-Honved~II3018757
3018757
16086
453
Printed Materials
Leírás: 1948 Térképészeti Közlöny VII. köt. 1-2. sz., 1943-1948. Szerk. és kiadja a ,,Tóth Ágoston" Honvéd Térképészeti Intézet. Bp., Honvéd Térképészeti Intézet-ny., 207+(1) p. + 6 melléklet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a mellékletek minimálisan sérültek.
: hsz