cca 1920 Art nouveau ezüstözött kínálótál, pereménél és áttört mintákb... https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/cca-1920-Art-nouveau-ezustozott-kinalotal-peremenel-es-attort-mintakban-fonodo-stilizalt-novenyi~II3015923
3015923
12193
453
Antique
Leírás: cca 1920 Art nouveau ezüstözött kínálótál, pereménél és áttört mintákban fonódó stilizált növényi mintákkal, jelzett, kopott, 35x22 cm
: karap_norbert