Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

1939 Turisták Lapja 51. évfolyam bekötve Bp., MTE, korabeli félvászon kötésben
18210.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
18211.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

18212.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Székely Jenő: Amit minden sakkozónak tudnia kell. Magyar Sakkvilág Könyvtára IV. köt. Kecskemét, [1933], Magyar Sakkvilág, 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18214.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nyáry Gyula: A Pécsi Vasutas Sportkör krónikája. 1919-1994. Pécs, 1994, k.n. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18215.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18216.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

4 db Fradi és futball témájú könyv: Mészöly Kálmán-Sinkovics Gábor: Mészöly Kálmán. A Szőke Szikla életregénye. Bp., 2014. Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.; Csanádi Árpád: Fradi-Fiúk Ausztráliában. H.n., 1957. Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, enyhén sérült papírkötés.; Hidegkuti Nándor-Fekete Pál: Óbudától Firenzéig. Bp., 1961. Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, előlapon ajándékozási sorokkal.; Fűrész Attila: A Fradi mestere voltam. H.n., 2012. Inverz Media. Kiadói papírkötésben.
18217.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

3 db FTC témájú könyv: Nagy Béla: Fradi futballkrónika 1899-1973; FTC napló 1967-1968; Vándor Kálmán: Üllői úti kapufák. Vegyes állapotban.
18218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18219.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

2 db sport témájú könyv: Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Az évszázad sportolói. + Lukács László - Szepesi György - Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok 1896-1996. Bp., 1999-2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fazekas Ildikó - Nagy Alfréd: Szponzorálás. A szerzők által, Schmitt Pál (1942-) olimpiai bajnok, politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., MIND Bt. Kiadói papírkötés.
18221.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft