https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500035/Kardos-Tibor-Kozepkori-kultura-kozepkori-kolteszet-A-magyar-irodalom-keletkezese-A-Magyar~II3021728
3021728
19391
453
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VII. (Bp., 1941), Magyar Történelmi Társulat, 290 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m