https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500035/G-Fabri-Zsuzsa-40-arc-40-iras-Bp-1984-Szepirodalmi-Konyvkiado-Gazdag-fekete-feher~II3022365
3022365
19368
453
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
G. Fábri Zsuzsa: 40 arc, 40 Ãrás. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel, volt könyvtári példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m